محصولات ویژه

در حال حاضر محصول ویژه‌ای موجود نیست.

ویژگی های کیفیت فورکا 4K

ویژگی های کیفیت فورکا 4K

 رزولوشن چیست ؟

رزولوشن در واقع ساده ترین و ابتدایی ترین عامل برای تشخیص کیفیت تصویر می باشد که در دو بعد افقی و عمودی نمایش داده می شوند . پیکسل ها کوچکترین واحد قابل نمایش در نمایشگر هستند که در کنار هم قرار می گیرند تا تصویر کلی را به نمایش می گذارند . به طور کلی رزولوشن ساده ترین و ابتدایی ترین عامل برای تشخیص کیفیت تصاویر می باشد .

رزولوشن چیست ؟

رزولوشن تصاویر فورکا :

وقتی شما با واژه ی پیکسل اشنا شدید درک و مفهوم 4K برایتان راحت تر و اسان تر است . یک تلویزیون اچ دی استاندارد رزولوشنی برابر 1080×1920 اما این مقدار در تلویزیون 4K به 4 برابر می رسد و هرچه رزولوشن بیشتر باشد یعنی تعداد پیکسل های به کار رفته در تصویر بیشتر است و تصاویر را با کیفتهایی بالا وعالی به نمایش می گذارد . پیکسل های بیشتر در محیطی بسیار کوچک تصاویر را با جزئیات بیشتر و تصویر بسیار واضحتر نمایش داده می شوند . 

رزولوشن تصاویر فورکا :

مقایسه ی کیفیت 4K با FULL HD :

کیفیت فورکا دارای رزولوشن هایی 4 برابر کیفت FULL HD می باشد بنابراین شما جزئیات بیشتر و با کیفیت تری رو در تصویر فورکا نسبت به FULL HD مشاهده می نمایید . 

مقایسه ی کیفیت 4K با FULL HD :

4K چیست ؟

توضیح 4K در واقع بیان کننده ی رزولوشن تصویر ان ها است که هر یک جهش بزرگی در زمینه ی کیفیت تصویر نسبت به قبلی بوده اند . کیفیت تصاویر فورکی 4 برابر با جزئیات بیشتری نسبت به 1080P نمایش داده می شوند که در واقع مقایسه بین 8 میلیون پیکسل با 2 میلیون پیکسل می باشد که در واقع پیکسل های بالاتر در صفحه نمایش در صفحه نمایش فورکا باعث می شود تصاویر طبیعی تر و با بدون خطوط و جزئیات بیشتر نمایش داده می شوند .

4K چیست ؟

نظرات بازدیدکنندگان