محصولات ویژه

در حال حاضر محصول ویژه‌ای موجود نیست.

نسل جدید کولر گازی های سامسونگ معروف به سرما بدون باد رونمایی شدند

نسل جدید کولر گازی های سامسونگ معروف به سرما بدون باد رونمایی شدند

بررسی سیستم جدید کولر گازی سامسونگ

جدید ترین محصول شرکت سامسونگ الکترونیکس در مراسمی معرفی شد. این محصول که سیستم جدید کولرهای گازی است پیش از آن نیز در نمایشگاه موسترا ایتالیا رونمایی شده بود. برای اطلاعات بیشتر در این رابطه ما را در ادامه این مقاله از وبلاگ آموزشی خبری فروشگاه کالای بانه همراهی فرمایید

در مراسم رونمایی از این سیستم جدید که با حضور اصحاب رسانه و خبرنگاران برگزار شده بود شرکت کنندگان این مراسم با این سیستم نوین و جدید و توانایی هایش آشنا شدند. ضمن اینکه در این مراسم مدیران قسمت تهیه مطبوع سامسونگ نیز حضور داشتند که شایان شمس سرپرست ان گروه بوده است.

لازم به ذکر است که سری جدید  تهویه مطبوع سامسونگ مجهز به سیستم سرمایش بدون باد یا همان ویند فری است. این تکنیک می تواند مشکلاتی از جمله سرد بودن یکسره خانه توسط باد کولر را تا حد زیادی و همچنین خوردن ازار دهنده باد بصورت افراد حل کند. می توان اعتراف کرد که این سیستم صنعت سرمایش  گرمایش را به طور کل متحول خواهد کرد. مطمئنن شما هم جز افرادی هستید که با این مشکل روبرو بوده و هستید پس می توان گفت تکنولوژی جدی شرکت سامسونگ کاملا کاربردی و اساسی می باشد.

مقاله کولر گازی

کار کرد این سیستم به این صورت است که بلافاصله و با سرعت بالا دمای محیط را به دمای مورد نظر خواهد رساند و سپس فناوری ویندفری به طور اتوماتیک فعال خواهد شد و بوسیله خارج کردن هوای سرد از منافذ ریز دمای محیط را در همان حد خنک نگه می دارد.

مزیت این روش از خنک کنندگی این است که بدن به طور مداوم در تماس با باد سرد نخواهد بودو مزیت برتر دیگر این  که محیط خانه یا محل کتر با توجه به مناف زیاد کولر تمام خنک خواهد شد و فقط یک قسمت از آن مورد هجوم باد سرد نخواهد بود.

نکته

میتوان گفت کمتر افرادی هستند که روبروی کولر (چه آبی و چه گازی) خوابیده باشند و پس از بلند شدن دچار مشکل بدن درد و بی حالی نشده باشند و آن هم اساسی ترین دلیل ش برخور مداوم باد به افراد می باشد.

همچنین این سیستم جدید کولر گازی با نصب Smart Thing مدیریت هوشمند خواهد شد. (بر روی تلفن همراه سامسونگ) بنابر این در هر جای منزل که باشید می توانید آن را کنترل نمایید. ناگفته نماند که مدل های مجهز به این فناوری از موتور اینورتر هشت قطبی بهره می برند که بعلاوه اینکه ماندگاری خوبی دارند مصرف را نیز به شکل چشم گیری کاهش می دهند.

امیدواریم که این مطلب از وبلاگ آموزشی خبری فروشگاه کالای بانه برای شما کاربران گرامی استفاده مفید را به همراه داشته باشد. شما کاربران گرامی برای خرید و اطلاعات کامل تر می توانی به قسمت کولر گازی های سایت مراجعه کرده و انواع محصولات را ببینید و همچنین با کارشناسان مربوطه به صورت انلاین در تماس باشید .

نویسنده: محمد حسن پناه

نظرات بازدیدکنندگان