محصولات ویژه

در حال حاضر محصول ویژه‌ای موجود نیست.

معرفی بررسی بهترین کولر گازی های برند ال جی-LG

معرفی بررسی بهترین کولر گازی های برند ال جی-LG

کولر گازی و اسپلیت همواره یکی از برترین لوازم خانگی و مهمترین عنصر برای آرامش اعضای خانواده ها و کارکنان در محیط های کاری است بنابر این انتخاب برند و مدل مناسبی از کولر گازی همواره می تواند مهمترین انتخاب در خرید این کالا باشد. کولر گازی ال جی -LG یکی از برترین تولید کنندگان لوازم خانگی و کولر گازی در جهان است در این مطلب به معرفی و بررسی بهترین کولر گازی های  برند ال جی می پردازیم . طبق تحقیقات  میدانی و مطالعات انجام شده توسط تیم تحقیقات بازار مجموعه ویراکو کولر گازی با مدل های زیر از برترین مدل های کولر گازی و اسپلیت در جهان به شمار می روند که خوشبختانه در بازار ایران نیز قابل خریداری اند.

اگر این متن را مطالعه کنید احتمال می دهیم که کولر مورد نظر خودتان را خواهید یافت و یا اینکه مهمترین ویژگی های یک کولر گازی خوب را خواهید شناخت.

مقاله کولر گازی

کولر گازی های سری نکست پلاس:

کولر گازی ال جی مدل Next Plus BV246STQ

کولر گازی اسپلیت (ال جی) (NEXT PLUS BV246STQ ) از سری نکست پلاس (NEXT PLUS) کولر های گازی ال جی (LG) یک کولر گازی با کیفیت و کم مصرف تولید شده از برند ال جی است. این کولر گازی از دستگاه های تهویه هوای با کیفیت عرضه شده در بازار است که می تواند در دو وضعیت سرمایش و گرمایش مورد استفاده قرار گیرد. این دستگاه مانند تمامی کولر گازی های اسپلیت دارای دو قسمت (یونیت) داخلی و خارجی است. یونیت خارجی دستگاه وظیفه ی فشردهو خنک کردن گاز را برعهده دارد که بیرون اتاق یا  سالن ودر فضای باز نصب می شود کمپسور بکار رفته در کولر گازی ال جی مدل NEXT PLUS BV246STQ از نوع روتاری بوده که مصرف برق پایین و تکنولوژی بالاتری نسبت به مدل قدیمی تر خود (مدل پیستونی) دارد.

مقاله کولر گازی

بدنه ی فلزی یونیت خارجی این کولر گازی باعث می شود تا تبادل حرارت داخل آن با بیرون راحت تر برقرار شود و عملیات سرمایش کولر گاز را بهتر و با کیفیت تر انجام دهد. برای انجام بهتر عملکرد این کولر گازی باید یونیت خارجی آن روی پایه های مخصوص نصب شود. این یونیت با اتصالات و لوله هابه پنل داخلی مرتبط می شود.

یونیت داخلی یا پنل کولر گازی ال جی LG

کولر گازی LG مدل NEXT PLUS BV246STQ دارای قدرت خنک کنندگی 24 هزار BTU است و می تواند در فضایی گسترده هوای خنک را به جریان درآورد.یکی از معجزات ال جی همین است که سیستم این کولر گازی را به قدری بهینه کرده که گاها مشتریان ما ظرفیت آن را به اشتباه 30 هزار BUT تخمین میزنند. این کولر گازی ال جی قدرت پرتاب باد را در متراژ طولانی دارد و فضا را به خوبی پوشش می دهد. پرتاب باد این کولر گازی 15 متر می باشد. از نکات خوبی های قابل ذکر در مورد سری نکست پلاس بادگردان چهار جهته آن است شما می توانید به راحتی جهت مطلوب تان را به کولر بدهید تا تنها در همان جهت باد را هدایت کند. به وسیله ریموت کنترل دستگاه می توانید از این امکان استفاده کنید.

قابلیت های ویژیه و مصرف برق کولر گازی ال جی LG

قابلیت جدیدی که در این کولر عرضه شده عملکرد اسکن هوشمند (Smart Scan) است. در این قابلیت موقعیت مکانی کاربر در جلوی کولر تشخیص داده می شود و کولر به صورت هوشمندانه ای جهت باد و میزان دما را با توجه فرد یا افرادی که مقابلش ایستاده اند تنظیم می کند. به این ترتیب وقتی کاربری در مقابل کولر نیست دور موتور کاهش پیدا می کند تا میزان مصرف انرژی کم شود. این مورد کمک می کند تا این کولر که اینورتر دارد و تا 60درصد صرفه جویی در مصرف برق دارد 13 درصد  دیگر هم بهبود پیدا کند . به 73 درصد صرفه جویی برسد. ال جی در زمینه صرفه جویی در مصرف برق پیشتاز جهان است و در حرکتی که تنها می توان آن را رقابت با خود تفسیر کرد میزان مصرف برق در کولرهایش را باز هم کمتر کرده است.

در ریموت کنترل سری نکست پلاس دکمه ای قرار دارد که با فشردن آن مصرف لحظه ای انرژی الکتریکی نشان داده می شود و تنها کافی است یک بار دیگر  این دکمه را فشار دهید تا میزان برق مصرف شده از ابتدای  زمان روشن ببودن کولر تا آن لحظه را مشاهده کنید. به این ترتیب می توانید کنترل دقیقی روی مصرف روزانه و ماهانه تان داشته باشید.

مقاله ظرفشویی

یونیت خارجی کولر گازی های ال جی

در قسمت یونیت خارجی این کولر گازی از پره های (Fin) طلا استفاده شده است. قرار گرفتن یک لایه از طلا در پره های کندانسور  باعث می شود تا این قسمت در مقابل تغییرات شرایط آب و هوایی مقاومت بالایی داشته باشد و از خوردگی آن ها جلوگیری شود. همه ی این ها در کنار یک فیلتراسیون کاربردی معنا پیدا می کنند. همه این فیلتر ها را در بخش بالا بیان کردیم اما به دلیل اهمیت و سطح کاربرد آنها مجدد ذکر می کنیم که فیلتر پلاس مستر آیونایزر در کولر های ال جی باعث از بین رفتن ذرات ریز معلق در هوا میکروبی و باکتری ها و ذرات آلرژی زا می شود. به علاوه پرده ها و مبلمان منزل را هم یونیزه می کند تا در محیطی کاملا سالم و امن تنفس کنید.قابلیت دیگری در این کولر ها وجود دارد که فیلترهای هوا را به صورت خودکار از باکتری ها و بوی بد تمیز می کند. (قابلیت نانو خود تمیز شونده)

صدای تولید شده ی پنل داخلی در سرعت های مختلف متفاوت است و هیچ کدام آزار دهنده نیست. چرا که صدا های  زیر 50 دسیبل تقریبا برای گوش انسانی ملموس نیست به طوریکه در هنگام روشن بودن صدای بسیار کمی از این کولر ها شنیده می شود که آن ها را برای  خواب شبانه ایده آل می کند.

یک امکان استثنای در کولر گازی ال جی LG

حالت خواب عمیق که در این کولرها به کار رفته با راهکاری هوشمندانه مکان دلچسبی را برای خواب شبانه تان فراهم می کند. این کار به صورت افزایش یک درجه ای دما در هر نیم ساعت صورت می گیرد طوری که در مجموع هنگامی که صبح از خواب بیدار می شوید. دمای اتاق تان 2 درجه گرم تر از دمایی است که دیشب هنگام خواب برای کولر تنظیم کرده بودید. به طور مثال شما دما را روی 20 درجه تنظیم کرده و خوابیده اید و صبح دمای 22 درجه را تحویل خواهید گرفت.

مقاله کولر گازی

کولر های گازی سری نکست فایتینگ:

کولر گازی ال جی مدل NEXT Fighting NF187ST3

معرفی ویژگی های برتر این مدل کولر گازی ال جی LG

کولر گازی مدل (NEXT Fighting NF187ST3) یکی از دستگاه های تهویه هوای خوش ساخت و با کیفیت عرضه شده به بازار توسط شرکت (ال جی) است. مدل NEXT Fighting NF187ST3 نیز حامی مصرف بهینه انرژی است و ار تکنولوژی اینورتر استفاده می کند. میزان صدای این کولر گازی  بی نهایت کم است و خواب بی نظیری را برای کسانی که نیاز به محیطی فوق العاده آرام دارند محیا میکند. این کولر گازی در حالت سرمایش ظرفیت 18000 BTU را دارا می باشد و همینطور  در حالت گرمایش  تا 20500 BTU ظرفیت دارد. قدرت پرتاب بباد این مدل نیز 15 متر است و این به آن معناست که میتوانید به راحتی یک سالن بزرگ را سرما دهی کند . همچنین قابلیت پرتاب باد در 4 جهت نیز به امکانات تکمیل این وسیله اضافه می کند که می توان به راحتی با ریموت کنترل آن را تنظیم کرد.

مقاله کولر گازی

پنل داخلی این مدل کولر گازی ال جی LG

پنل داخلی این کولر گازی دارای امکانات برجسته ای بی نظیر فیلتر3M است که باعث بهبود کیفیت هوای خروجی می شود همچنین دارای فیلتر پاک کننده خودکار نمایشگر مصرف انرژی و امکان منحصر به فرد حالت خواب عمیق است که در مدل بالا در مورد آن توضیح داده شد به دلیل بهره وری بالای این وسیله در یونیت داخلی و خارجی در این مدل خنک کنندگی بسیار سریعی را تجربه خواهید کرد و نیازی به گذشت مدت زمان زیادی برای چگالیش گاز و انتقال سدمای دلخواه شمل نخواهد بود.

مقاله کولر گازی

پنل خارجی این مدل کولر گازی ال جی LG

پنل خارجی این مدل هم بدنه ی فلزی دارد و باید روی پایه های مخصوص نصب شود. این یونیت با اتصالات و لوله ها به پنل داخلی مرتبط می شود. علاوه بر این ریموت کنترل ارائه شده به همراه این دستگاه کنترل آن را راحت تر از حد کرده است . ال جی تولیده کننده ی لوازم خانگی برقی است که در زمینه طراحی و عرضه ی دستگاه های تهویه ی هوا بسیار موفق عمل کرده است.

مقاله کولر گازی

کولر های گازی سری تایتان:

کولر گازی ال جی مدل New Titan NB246TC

کولر گازی (ال جی) مدل (New Titan NB246TC) از دستگاه های تهویه هوای با کیفیت عرضه شده در بازار است و تمامی امکانات مشابه با مدل های بالا را دارا می باشد و تنها تفاوت و مزایای آن در موارد زیر است.

  • مدل NB246TC از سری نیو تایتان (Nwe Titan) کولرهای گازی ال جی دارای خنک کنندگی 24 هزار BTU است. قدرت پرتاب باد این سری تا 10 متر است و می توانند به راحتی در فضای یک سالن کوچک (حدو50 متر) و یا اتاق استفاده شود و هوای خنک را به خوبی به جریان درآورند. این مدل دارای اینورتر نمی باشد البته که کارایی و بهروری انرژی این دستگاه در رده انرژی B قرار دارد.

کمپرسور و پنل خارجی کولر گازی نیو تایتان ال جی LG

  • کمپرسور کولر های نیو تایتان از نوع روتاری (نسل جدید کمپرسورهای کولر گازی و کم مصرف تر از حالت قدیمی تر خود یعنی کمپرسور پیستونی) است و طوری ساخته شده که می تواند در مناطق استوایی و حاره ای که گرمای هوا بسیار شدید است عملکرد درستی داشته باشد. در قسمت یونیت خارجی از پره های (Fin) طلا استفاده شده است.

  • قرار گرفتن یک لایه از طلا در پره های کندانسور باعث می شود تا این قسمت در مقابل تغییرات شرایط آب هوایی مقاومت بالایی داشته باشد و از خوردگی آن ها جلوگیری شود. این خانواده در دو حالت قابل تهیه است. مدل اول سرد گرم است که علاوه بر سرما دهی در تابستان قادر است در فصل سرد با معکوس کردن چرخه ی عملکرد محسط تان را گرم کند. مدل دوم تنها کولر است و قابلیت گرمادهی ندارد.

مقاله کولر گازی

اعجاز های برند ال جی در کولر گازی هایش انها ندارد و در هر مدلی ویژگی منحصر به فردی ارائه می شود. ما در شرکت کالای بانه خدتمگذار بسیاری از هموطنان عزیزمان در بحث مشاوره و خرید کالا و اجرای خدمات بوده و هستیم و همواره آرزوی قلیبمان این بوده است که بتوانیم تجربه بهترین خرید و استفاده از بهترین امکانات را برای رفاه و آسایش هموطنان فراهم کنیم. اگر قصد خرید مشاوره و یا خدمات دیگری در مورد کولر های گازی یا سایر خدمات شرکت کالای بانه دارید میتوانید با همکاران ما در شرکت کالای بانه تماس بگیرید.

نویستده: محمد حسن پناه

نظرات بازدیدکنندگان