محصولات ویژه

در حال حاضر محصول ویژه‌ای موجود نیست.

قابلیت Ambient Mode تلویزیون سامسونگ را با محیط خانه یکپارچه می کند

قابلیت Ambient Mode تلویزیون سامسونگ را با محیط خانه یکپارچه می کند

قابلیت جدید تلویزیون های سامسونگ آنها را به گزینه ی جذابی برای خانه های هوشمند و مدرن تبدیل کرده است.

سامسونگ به تازگی از سری کامل تلویزیون های خود در سال 2018 پرده برداشت. اما محصولات جدید غول فناوری کره جنوبی قابلیت های جذابی را در کنار سخت افزار بهبود یافته به همراه دارند که برای کاربران جذاب خواب خواهد بود.

سامسونگ بالاخره زمان عرضه ی تلویزیون Micro LED خود را اعلام کرد اولین محصول مجهز این فناوری که کارشناسان آن را اصلی ترین رقیب OLED می دانند در تابستان سال جاری (مرداد 97) میلادی به بازار عرضه خواهد شد. دیگر محصول جدید سامسونگ تلویزیون Q60R این شرکت خواهد بود که به پنلی با رزولوشن فوقالعاده 4320*7680 پیکسل مجهز ات. فناوری آپ اسکیل هوشمند به وسیله ی الگوریتم هوش مصنوعی نیز در این تلویزیون در دسترس خواهد بود تا با افزایش محتوای با رزولوشن پایین تر تجربه ی بصری بهتری را به ارمغان بیاورد. به گفته مدیران سامسونگ این فناوری ضعف های مشهود الگوریتم های ارتقای رزولوشن فعلی را پوشش خواهد داد.

تلویزیون Q60R

همچنین مدیران سامسونگ اذان کرده اند که این تلویزیون جدید توانایی پوشش 10 درصدی فضای رنگ DCI P3 را دارد. پشتیبانی از استاندارد HDR برای پخش محتوای مناسب از دیگر مشخصه ی این تلویزیون 8K است.

اما نسل جدید تلویزیون های فریم اکنون میزبان چندین قابلیت جذاب جدید هستند. این تلویزیون ها با توجه به سبک خاص طراحی خود یکی از جذاب ترین نمونه های موجود در بازار خواهند بود. قاب اندک اطاف صفحه نمایش در کنار اتصال کامل تلویزیون به دیوار بدون وجود هر گونه فضایی این تلویزیون ها را به قاب عکسی بزرگ با قابلیت پخش محتوای تصویری تبدیل کرده است.

تلوزیون Q60R

قابلیت Aminent Mode

نسل جدید تلویزیون های فریم سامسونگ از حالت ویژه ای به نام Ambient Mode بهره می برند. در این حالت نه تنها امکان نمایش آثار هنری(همانند قاب عکس) وجود دارد بلکه امکان نمایش اخبار یا شرایط آب هوایی را نیز دارد. اما جذاب ترین قابلیت این حالت امکان نمایش محیط پشت تلویزیون برای یکپارچه کردن تصویر آن به دیوار را دارد. برای این کار کافی است از تلویزیون و محیط اطراف آن عکس گرفته و آن را در اختیار الگوریتم تعبیه شده در تلویزیون قرار دهید تا به صورت خودکار با نمایش تصویری مشابه با محل نصب تلویزیون شاهد نتیجه ی جذابی باشید.

دستیار صوتی بیکسبی

دستیار صوتی بیکسبی نیز در نسل جدید فریم در دسترس خواهد بود تا انتها با دستورات صوتی امکان کنترل تلویزیون در دسترس باشد.

به لطف پلتفرم Smart Things سامسونگ و اپلیکشن مخصوص آن نیز اکنون تلویزیون های سامسونگ به بخشی از پلتفرم خانه هوشمند سامسونگ تبدیل شده است تا قابلیت هایی مانند ادامه نمایش محتوای در حال پخش در موباییل در تلویزیون های این شرکت در دسترس باشد.

نویسنده: محمد حسن پناه

نظرات بازدیدکنندگان