محصولات ویژه

در حال حاضر محصول ویژه‌ای موجود نیست.

سامسونگ پلتفرم یخچال های هوشمند خود را به روز کرد

سامسونگ پلتفرم یخچال های هوشمند خود را به روز کرد

Family Hub

در بعضی از یخچال های سامسونگ پلتفرم Family Hub نصب شده است. اگر شما هم یخچال سامسونگی دارید که دارای نمایشگر بزرگ است احتمال قوی این پلتفرم روی آن نصب شده است. امکانات تعاملی بسیار خوبی روی این پنل وجود دارد که خبر رسیده است که سامسونگ این پلتفرم را بروزرسانی کرده است و این یعنب قابلیت هی جدیدی را به آن اضافه کرده است.

در واقع سامسونگ فامیلی هاب را دوباره از نو ساخته است. یکی از مهم ترین اقدامات سامسونگ در این بخش رابط کاربری بین لوازم خانگی بوده است به طور که وساایل منزل می توانند با هم اطلاعات ردو بدل کنند. بعنوان مثال بوسیله نمایشگر تلویزیون می توان دمای اجاق را کاهش داد و یا حتی دمای خانه را کم یا زیاد کرد.

مقاله یخچال

 

این پلتفرم امکانات دیگری مانند یادداشت گذاشتن برای اعضای خانواده مشاده تقویم تماشای عکس های خانوادگی است. پرهیجان تر اینکه حتی اگر در منزل نباشید نیز بوسیله تلفن همراه میتواند به این پلتفرم وصل شوید و وسایل خانگی هوشمندتان را مدیریت نمایید.

یکی دیگر از مواردی که در فامیلی هاب وجود داردبیکسبی است که بوسیله آن می توانید دستورهای صوتی اجرا کرده و اطلاعات مورد نظرتان را دریافت کنید.

امیدواریم اطلاعاتی که در این مقاله در مورد یخچال سامسونگ به شما ارائه گردید مفید بوده و شما را در خرید یخچال راهنمای کرده باشد فروشگاه کالای بانه تمام هم غم خود را در راستای خریدی فارق از ترس و استرس را برای شما فراهم می کند. امیدواریم در خرید خود با اطلاعات کامل اقدام کنید.

نویسنده: محمد حسن پناه

نظرات بازدیدکنندگان