محصولات ویژه

در حال حاضر محصول ویژه‌ای موجود نیست.

جدیدترین تکنولوژی های بکار رفته در ماشین لباسشویی های 2018 کدامند

جدیدترین تکنولوژی های بکار رفته در ماشین لباسشویی های 2018 کدامند

ماشین لباسشویی از مهم ترین وسایل منزل می باشد که برای شستن البسه مورد استفاده قرار می گیرد استفاده از ماشین لباسشویی اجتناب ناپذیر است و اهمیت آن بعد از شستن البه با دست و مشکلات پوستی ناشی از آن نمایان تر می شود.

از ال جی/سامسونگ و بوش میتوان به عنوان اصلی ترین برند های تواید ماشین لباسشویی در بازار کشور نام برد. این شرکت ها در اوایل هر سال از آخرین محصولات و دستاوردهای خود رونمایی می کنند. به عنوان مثال برای کاهش مصرف آب و انرژی تحقیقات فراوانی را انجام شده و نتایج حاصل از این تحقیقات تکنولئژی ترموجت می باشد. فناوری ترموجت تفاوت زیادی در مصرف آب و انرژی ایجاد می کند. در ادامه به معرفی بیشتر این تکنولوژی ها می پردازیم. همچنین با مراجعه به فروشگاه اینترنتی می توانید از انواع مدلهای این تکنولوژی دیدن نمایید و یک خرید اینترنتی خوب را تجربه کنید.

تکنولوژی ترموجت

تکنولوزِ ترموجت یکی از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا و با عملکرد خود مصرف انرژی و آب را کاهش و کیفیت شستشئ را بالاتر می برد. همچنین این فناوری قادر است زمان شستشو را بیش از 30 دقیقه کاهش دهد. در ماشین های لباسشویی که مجهز به ترموجت نیستند آبگیری از قسمت پایین دیگ انجام می شود. سپس بر اساس نوع برنامه مشخص شده آب داغ وارد دیگ می شود در این حالت آب داغ در پایین و آب سرد در قسمت بالای دیگ تجمع می یابد. لباس ها به مواد شوینده و نرم کننده آغشته می شوند و بدین خاطر شست شوی بیشتری نیاز دارند. برای رفع این مشکلات و بهبود عملکرد ماشین لباسشویی این فناوری بسیار راهگشا می باشد.

لباسشویی با تکنولوژی ترموجت

تکنولوژی QuickDrive

این تکنولوژی برای اولین بار در لباسشویی سامسونگ به کار گرفته شد و زمان لازم برای عملکرد دستگاه را به نصف  کاهش داد و بدین طریق صرفه جویی در زمان را که مشتریان همواره به دنبال آن بودند امکان پذیر شد. البته این افزایش سرعت همچنان با حفظ کیفیت عملکرد ماشین و کارایی مصرف انرژی همراه است و دوام لباس های شما را پایین نمی آورد. در این تکنولوژی جریان آب به سرعت بر روی لباس ها میریزد و این امر باعث می شود تا مواد شوینده در عمق بافت لباس نفوذ کند و شستشوی کامل را در مدت زمانی کوتاه حاصل نماید. بنابراین برخلاف سیستم شستشوی لباسشویی های معمولی که لباس ها را به بالا و پایین میچرخانند تکنولوژی QuickDrive لباس ها را به جلو و عقب هم می چرخاند. به این ترتیب حتی در مقایسه با زمان های طولانب تر نیز لباس ها را تمیز تر می شوید.

مقاله لباسشویی

تکنولوژی EcoBubble

تکنولوژی حباب ساز EcoBubble ماشین لباسشویی سامسونگ قبل از چرخه شستشو آب و شوینده را با هوا ترکیب کرده و حباب می سازد. این حباب ها در بافت لباس نفوذ کرده و تاثیرات ضدعفونی کردن لباس را در زمان کمتر چندین برابر افزایش می دهند. همچنین با وجود فناوری دکمه Bubble Soke دیگر نگران از بین بردن انواع لکه های سرسخت نباشید . به واسطه ی این فناوری لباس ها به طور کامل در حباب خیس می شوند و بدینی ترتیب لکه عملا سست شده و ار بین می روند.

این تکنولوژی به ویژگی های بسیار کارآمدی مجهز می باشد که عبارتند از:

Laundry Recipe

پیشنهادات خودکاری را در مورد چرخه شستشوی بهینه بر اساس اطلاعاتی مانند رنگ و نوع پارچه ارائه می دهد و دیگر نیازی نیست که کاربر در مورد مناسب ترین و بهترین چرخه شستشو حدس بزند.

HomeCare Wizard

این تکنولوژی نیز ماشین لباسشویی را مورد ارزیابی قرار می دهد و مشکلات بالقوه را به کاربر هشدار داده و به سرعت نیز راه حل هایی را برای برطرف کردن آن مشکل پیشنهاد می کند.

مقاله در مورد تکنولوژی لباسشویی

تکنولوژی True Steam

این تکنولوژی آب را به بخار برای شستشو تبدیل می کند تا مصرف انرژی کمتر و کیفیت بهتری نسبت به سیستم های قبلی داشته باشیم. در این تکنولوژی با بهره گیری از نفوذ ذرات بخار مواد حساسیت زا و باکتری های مضر از لباس بدون صدمه به تار و پود پارچه خارج می گردد. ماشین لباسشویی ال جی  به دلیل استفاده از این تکنولوژی توسط سازمان های مانند ASL و AAFA موفق به دریافت گواهینامه در این زمینه شده است. از طرف دیگر تکنولوژی بخارشوی ال جی تازگی و طراوت خاصی با پخش بخار به لباسها می بخشد که از بین برنده چروک البسه تنها در 20 دقیقه است.

برای مشاهده قیمت لباسشویی بوش/سامسونگ و ال جی می توانید به سایت فروشگاه اینترنتی کالای بانه مراجعه نمایید که علاوه بر ارائه محصولات با قیمت مناسب خدمات بسیاری از جمله تحویل درب منزل گارانتی معتبر تمامی محصولات و همچنین خدماتی تحت عنوان چتر حمایتی را برای آرامش خاطر شما در اختیارتان قرار می دهد.

نویسنده: محمد حسن پناه

نظرات بازدیدکنندگان