محصولات ویژه

در حال حاضر محصول ویژه‌ای موجود نیست.

بهترین جارو برقی های بازار کدامند

بهترین جارو برقی های بازار کدامند

در ادامه توضیح محصولات خانگی اینبار به دنبال محصول ی خاص می رویم که امروزه بسیار در منازل نقش به سزای دارد. این محصول در سال 1860 طراحی و در اوایل قرن بیستم به صورت تجاری وارد بازار شد.جارو برقی امروزه جزء مهمترین محصولات هر خانه می باشد. از این رو در این مقاله ما سعی بر این داریم که بهترین نوع جارو برقی های موجود در بازار را به شما معرفی کنیم تا در خرید مطمئن شما سهمی هر چند کوچک داشته باشیم.

                                              

                                       پاناسونیک MC-CG711

محصول پیشهادی بعدی از برند ژاپنی پاناسونیک بوده که البته مدل ذکر شده ساخت کشور مالزی است. صدای تولیدی 65 دی سی بل این دستگاه تقریبا زیاد ارزیابی می شود. قدرت موتور 1900 وات لوله تلسکوپی،شعاع کارکرد 8 متر،کیسه دائم ،گنجایش مخزن 6.0 لیتر، دستگیره با طراحی جدید سابر، نازل دو بخشی، قابلیت تغییر قدرت مکش و فیلتر آنتی باکتریال ویژگی های این محصول را تشکیل می دهند.

چرا بخریم؟

-کیفیت ساخت بالا

-قدرت مناسب موتور

-کیسه دائم

-امکان تغییر قدرت مکش

-فیلتر آنتی باکتریال

-قابلیت دمنده

چرا نخریم؟

-صدای تقریبا زیاد

                                                  پاناسونیک MC-CG717

جارو برقی

به سرغ محصولی دیگر از برند پاناسونیک می رویم. این جارو برقی کیسه دار از موتوری با قدرت 2300 وات بهره می برد. صدای تولیدی توسط این مدل 65 دسی بل و گنجایش مخزن آن 6.0 لیتر است. از ویژگی های این دستگاه می توان به شعاع کارکرد 8 متر، لوله تلسک.پی جادویی،فیلتر خروجی HEPA،دستگیره جدید سابر، نازل دو بخشی و قابلیت تنظیم قدرتمکش متغیر اشاره کرد. این جارو برقی تولید کشور مالزی است .

چرا بخریم

قدرت بالا موتور

-فیلتر خروجی HEPA

-وجود نازل دو بخشی

-قابلیت تنظیم قدرت مکش متغیر

-وجود سیستم دمنده

-وجود کیسه دائمی

چرا نخریم

-طول کوتاه سیم

-صدای تولیدی تقریبا زیاد

-قیمت بالا

                                                      فیلیپسFC9170/01

جارو برقی

جارو برقی معرفی شده یکی از محصولات پر قدرت برند هلندی فیلیپس محسوب می شود. این مدل از نوع کیسه دار بوده و دارای قدرت موتور 2200 وات و توان مکش 500 وات است. این محصول وزنی برابر با 6.3 کیلوگرم داشته و از سیم جمع کن خودکار بهره می برد. طول کابل 7 متر، شعاع کارکرد 10 متر، فیلتر خروجی HEPA 13، گنجایش مخزن 4 لیتر و وجود نازل کوچک ویژگی های این مدل را تشکیل می دهند.

چرا بخریم؟

- کیفیت ساخت بالا

- قدرت بالای موتور

- فیلتر خروجی HEPA13

- قدرت مکش بالا

- صدای کم

- وزن مناسب

- طول کابل 7 متر

چرا نخریم؟

- قیمت بالا

                                                           پاناسونیک MC-CJ913

جارو برقی

پاناسونیک محصولات با کیفیت زیادی در بازار دارد بنابراین در لیست پیشنهادی ما نیز نمایندگان زیادی از این برند موجود است. این مدل از نوع کیسه دار بوده و وزنی برابر با 9.5 کیلوگرم دارد. موتور 2000 واتی این جارو برقی تنها 63 دسی بل صدا تولید که بسیار مناسب است. این محصول تولید کشور ژاپنی بوده که نشانگر کیفیت بالای بدنه و قطعات استفاده شده در آن است . از ویژگی های این دستگاه می توان به کابل 5 متری،فیلتر خروجی Anti Bacteria، گنجایش مخزن 6 لیتر، دستگیره سابر و کنترل نیرو اشاره کرد.

چرا بخریم؟

-ساخت ژاپن

کیفیت بالای بدنه

-صدای تولیدی کم

-کیسه قابل شستشو

-قدرت مناسب موتور

-فیلتر خروجی Anti Bacteria

چرا نخریم؟

-طول کم کابل برق

                                                                 بوشBSGL5PRO5

جارو برقی

برند آلمانی بوش تولید کننده محصولات با کیفتی است که البته در ازای این کیفیت بالا باید مبلغ زیادی پول نیز هزینه کنید. متاسفانه صدای تولیدی توسط موتور 1800 واتی این مدل برابر 74 دسی بل بوده که بسیار زیاد ارزیابی می شود. طول کابل در نظر گرفته شده برای این جارو برقی 15 متر است که آن را از دیگر مدل های موجود در بازار متمایز می سازد. سیم جمع کن خودکار ،لوله تلسکوپی،فیلتر خروجی HEPA ، کیسه یکبار مصرف، نشانگر پر بودن مخزن، گنجایش 4.5 لیتری مخزن، عملکرد QuattroPower و سیستم Powerprotect ویژگی های این محصول را تشکیل می دهند

چرا بخریم؟

-کیفیت ساخت بالا

-طول کابل 15 متر

-فیلتر خروجی HEPA

-رنگ ضد خش

-لوله کنفی

-عملکرد QuattroPower

-سیستم Powerprotect

چرا نخریم؟

-قیمت بالا

-صدای تولیدی زیاد

نظرات بازدیدکنندگان