محصولات ویژه

در حال حاضر محصول ویژه‌ای موجود نیست.

امکانات جدید تلویزیون های هوشمند سامسونگ 2019

امکانات جدید تلویزیون های هوشمند سامسونگ 2019

امکانات جدید تلویزیون های سامسونگ 2019

در سیستم های جدید شرکت سامسونگ امکانات خوبی ارائه شده است که از جمله می توان به تماشای فیلم و عکس های درون سیستم کامپیوتر بر روی تلویزیون بصورت بی سیم اشاره کرد. همچنین استفاده از دستیار صوتی در تلویزیون های مدل جدید سامسونگ 2019 محقق شده است. قبل از سامسونگ/اپل موفق به رونمایی از ویژگی Airpaly (تماشای محتوای کامپیوتر برروی تلویزیون) شده بود. هر چند سامسونگ در نظر دارد تا سیستمهای قوی تر را ارائه دهد.

مقاله تلویزیون

با توجه به اینکه تا به امروز برای اینکه بتوانید سرویس های اپل را بروی تلویزیون هایتان پیاده کنید مجبور به خرید تلویزیون اپل بودید اما سامسونگ اعلام کرده است که در تلویزیون های ارائه شده در سال 2019 سرویس آیتونز / آیتونبز تی وی و همچنین ایرپلی 2 قرار داده شده است.

در واقع سامسونگ اعلام کرده است که از این پس کاربران می توانند از را دور به محتوای کامپیوتر خود دسترسی داشته باشند و آن را مدیریت کنند. کاربران تلویزیون های سامسونگ می توانند با وصل یک کیبرد به تلویزیون کامپیوتر خود را بر روی صفحه نمایش بزرگ مشاهده و لذت ببرند.

این قابلیت که ریموت اکسس نام دارد با همکاری VMEare و سامسونگ برقرار شده است. جالب توجه خواهد بود که بدانید برای استفاده از این امکان نیازی به داشتن هیچ کابلی نخواهید داشت. همچنین یکی از مدیران ارشد تیم سامسونگ عنوان کرده است که این همکاری برای بهتری کردن رابطه با ریموت اکسس در آینده نیز ادامه دار خواهد بود.

با توجه به اینکه سیستم های تلویزیونی سامسونگ در حال حاظر از  دستیار صوتی بیکسبی بهره می برد و کاربران را راضی نکرده است: گفتنی است که مدیران سامسونگ در سال 2019 به تلویزیون هایشان امکان گوگل اسیستنت اضافه خواهند کرد. ضمن اینکه از قابلیت هایی که در سال 2019 بر روی تلویزیون های سامسونگ اضافه خواهد شد. تنظیم صدای خروجی متناسب با محیط پیرامون خواهد بود.

مقاله تلویزیون

خرید از بانه را هم اکنون از فروشگاه اینترنتی کالای بانه تجربه کنید. و کلای مد نظر خود را به راحتی و با پایین ترین قیمت ممکن تهیه نمایید. شما می توانید از خصوصیات تلویزیون های گوناگون گرفته تا قیمت کولر گازی اصل را از وبسایت ما مشاهده کرده برندها و مدل های مختلف را با هم مقایسه کرده و نهایتا کالای مد نظر خود را با خرید از بانه در ب منزل تحویل بگیرید.

ما هر لحظه به آرامش خیال شما هموطنان عزیز می اندیشیم.

نویسنده: محمد حسن پناه

نظرات بازدیدکنندگان