کالای بانه

فروش آنلاین و حضوری لوازم خانگی در بانه

کالای بانه

Samsung 48H6400 3DSmart TV تلویزیون هوشمند سه بعدی سامسونگ 48H6400

Samsung Smart TV 48H6400

 

هر ساله تولید کنندگان تلویزیون‌ها در مناطق مختلف مدل‌های متنوع تولیدی خود را باز آفرینی می‌کنند و با حذف ایراد ها و اشکال‌های شایع تلاش می‌کنند تا سالی تازه را برای هر یک از خط تولید های بعضا قدیمی خود فراهم آورند، یکی از این تولید کنندگان که جزو بزرگ‌ترین‌ها به شمار می‌رود اصالتی کره ای دارد ولی این روزها با تکنولوژی پیشرفته و همه گیر خود در عرصه های مختلف تکنولوژی سهم گسترده ای از بازار لوازم الکترونیکی جهان را در دست دارد. این روزها تولید کنندگان صفحات نمایش در سرتاسر دنیا تکنولوژی‌های تازه را برای رسیدن به آمار بیشتری از فروش در می‌نوردند و در این میان یکی از تازه‌ترین رویداد های تصویری 4K است که این روزها کم کم در حال برداشتن قدم‌های اولیه است و جهشی عظیم برای تبدیل شدن به خط مشی تولید کنندگان مختلف، اما بزرگ‌ترین نقطه ضعف تلویزیون‌های 4K شاید همان نقطه قوتشان باشد، تلویزیون‌هایی آنقدر خوب که شما برای پخش فیلم و سایر محتوای دلخواه خود به دردسر خواهید افتاد، مدت‌ها زمان نیاز است تا ساختار های موجود در کشور های مختلف اصلاح شوند و امکان تماشای برنامه های تلویزیونی به صورت 4K فراهم شود، سینما گران به سمت ساخت و ساز با ابزارآلات گران قیمت 4K روی خوش نشان دهند و روزی فرا رسد که بتوان به سهولت از این محتوا استفاده کرد اما به نظر می‌رسد تا آن روز مسیری بسیار پر فراز و نشیب در راه است. این در حالی است که در حال حاضر شبکه سه سیمای کشورمان تنها شبکه سراسری کشور است که به تازگی شروع به پخش برنامه ها به صورت HD کرده است، حال تصور کنید برای رسیدن به تصویر Full HD و بعد تبدیل آن به تصویری چهار برابر بهتر چه راه گسترده ای در پیش روی ماست.
شاید به همین دلیل باشد که هنوز صفحات نمایش کریستال مایع که به وسیله نور LED روشن می‌شود همه گیرترین نوع تلویزیون در جهان به شمار می‌رود. در بازار های مختلف این روزها اغلب با نام تلویزیون‌های LED از آن‌ها یاد می‌کنیم. این تلویزیون‌ها در این روزها یکی از منطقی‌ترین گزینه های موجود به شمار می‌رود. شما به سهولت می‌توانید با هزینه کردی عادی اقدام به تهیه یک تلویزیون LED کنید که قادر باشد تصاویر را با کیفیت Full HD به نمایش بگذارد. آنچه در ادامه به آن می‌پردازیم یکی از تازه‌ترین تولیدات سامسونگ است که زیر مجموعه سری 6 سامسونگ است و شباهت‌های زیادی با تلویزیون سال قبل سامسونگ F6450 دارد.

طراحی و ساخت

بدون در نظر گرفتن هزینه و یا برتری‌هایی که این روزها دیگر در حال همه گیر شدن هستند بی شک طراحی یکی از اولین پارامترهایی است که به آن توجه می‌کنیم طراحی است .سامسونگ در H6490 هوشمندانه حس یکپارچه بودن را به شما القا می‌کند و در نگاه اول متوجه دو تکه بودن پایه آن نخواهید شد. قاب در تمام ضلع‌ها یکسان است و برخلاف مدل‌های گران قیمت هم خانواده خود محل قرار گیری لوگو هیچ تغییر فرمی در قاب ایجاد نکرده است. حس و حال طراحی این مدل ناخودآگاه شما را به یاد طراحی فوق‌العاده جذاب سری 7 سال گذشته می‌اندازد، با این تفاوت که در این محصول شما ماکت ساده تری از آن را خواهید دید که گزینه ساده تری برای خرید به شمار می‌روند.

تیز نبودن چهار گوشه قاب را می‌توان سعی هوشمندانه سامسونگ برای فاصله گرفتن از طراحی خشک و جدی رایج در تلویزیون‌ها است. نوع نگاه سامسونگ به پایه این تلویزیون در خور توجه است، چرا که بیننده را در ابتدا اغوا می‌کند اما در اصل پایه ای دو تکه است؛ قسمتی که ابتدا به تلویزیون وصل می‌شود شبیه نیم دایره ای ناقص است که یکپارچه از پلاستیک خشک ساخته شده و امکان اتصال پایه ضربدری نقره‌فام خود را فراهم می‌کند و به دلیل سطح تماس فوق‌العاده زیاد پایه با میز تلویزیون هیچ نگرانی‌ای نخواهید داشت؛ هرچند که این مدل جزئی از میان رده های Full HD، هوشمند و سه بعدی بازار است اما باید اقرار کرد که سامسونگ بیش از آنچه بعضی از تولید کنندگان برای پایه وقت صرف می‌کنند تلاش کرده است. شاید نتوان طراحی H6490 را با نمونه های گران قیمت تولید شده توسط سامسونگ مقایسه کرد چرا که قطر تلویزیون جایی میان خوب و معمولی است و از حرکت‌های عجیب سامسونگ برای کم کردن ضخامت بدنه خبری نیست. اما باریک شدن قاب دور تصویر و رنگ سیه‌فام آن بسیار شایان توجه است. این تیره بودن به شما این حس را القا می‌کند که تصویر عمق بیشتری دارد و اتفاقی رایج در میان تمام تولید کنندگان است. در کنار این دو عنصر، سطح قابل دید بدنه تماما از پلاستیک براق ساخته شده و در زیبایی آن تأثیر به سزایی دارد. این قاب سیاه زمانی که به لبه ها می‌رسد توسط لایه ای شیشه مانند در برگرفته می‌شود تا به سطح پلاستیکی بدنه در پشت برسد. هرچند باید اضافه کنیم که راهکار های زیست محیطی سبب شده سامسونگ به جای استفاده از رنگ‌های پاششی از فناوری تزریق دوگانه استفاده کند و در نتیجه از ترکیبات آلی فرار (VOC) در روند ساخت و تولید هیچ استفاده‌ای نشده است. علاوه بر این، نتیجه کار تا 90% قابل بازیافت است. تصور می‌کنیم تا سال‌های متمادی از این مزیت لذت ببرید.

در پشت این قاب زیبا، شما در سمت راست خود محل نصب کابل برق دستگاه را خواهید دید و در سمت چپ، در میانه بالایی محل تمام اتصالات  H6490است که سطحی متمایز دارد و مربعی است که در کناره و تمام سطح آن درگاه های متعدد این محصول قرار گرفته است. در کل شما چهار ورودی HDMI و سه درگاه USB 2.0 به انضمام ورودی‌های کامپوزیت و کامپوننت خواهید داشت؛ در کنار این‌ها ورودی کابل شبکه قرار دارد و خروجی صدای اپتیک، خروجی صدا و درگاهی برای بیشتر کردن برد ریموت کنترل که در ادامه به آن خواهیم پرداخت. سه درگاه USB در کنار هم قرار گرفته‌اند و برخلاف ال‌جی که حتی در مدل‌های گران قیمت، شما حرفی در مورد جزئیات و جریان برق نمی‌بینید در این محصول خواهید دید که هر سه آن‌ها USB 2.0 بوده، یکی از این سه درگاه 1.0A  و دو درگاه دیگر0.5A  می‌باشند که بدین معناست که شما به راحتی می‌توانید هارد خود را تنها به یکی از این درگاه ها متصل کنید. محل قرار گیری ورودی‌های HDMI نیز بعد از درگاه های USB در کناره سطح است به جز یکی که در سطح مربع شکل جا گرفته است. از این نظر می‌توان این تلویزیون را نسبت به سال گذشته بی تغییر دانست به جز این که سطح بیرونی پشت دستگاه نسبت به سال گذشته تغییرات زیادی کرده است و زیباتر به نظر می‌رسد. لازم به ذکر است که درگاه ساده ای که سبب اضافه شدن محور دریافت فرکانس ریموت کنترل می شود در این روزها تنها برای سامسونگ جالب به نظر می رسد و سایر تولید کنندگان به خود زحمت نداده اند تا در بسته بندی تلویزیون خود نسبت به قرار دادن چنین قطعه ای کاری انجام دهند. در این مدل شما نسل جدید این گیرنده را نیز خواهید دید که از طراحی خوبی برخوردار است اما طراحی آن نسبت به گذشته تغییر خاصی نداشته است.

دکمه چند جهته سامسونگ هنوز از گران قیمت‌ترین سری‌های تولیدی تا میان رده های عادی هیچ تغییری نکرده است و اهرمی با قابلیت حرکت به چهار سمت است که با فشردن به سمت داخل انتخاب و تایید می‌کند. به نظر می‌رسد هرچند که این دکمه هنوز کاربری خاص خود را دارد اما به زودی باید شاهد تغییر ویژه این در این رویکرد سامسونگ باشیم

بیرون از جعبه

چیزی که در آغاز خوشایند به نظر خواهد رسید احترامی است که بعد از باز کردن بسته بندی محصول متوجه آن خواهید شد. در ابتدا شما قسمت میانی پایه و دو جعبه را خواهید دید که یکی محتوی چهار عینک است و جعبه بعدی حامل ریموت کنترل جادویی، باتری، تقویت کننده IR و پد مخصوص تمیز کردن صفحه خواهد بود. بسته بندی لوازم ارائه شده برای تلویزیون به این شکل اتفاقی است که سامسونگ به آن توجه ویژه ای دارد و این بار با استفاده از بسته بندی های قابل بازیافت، محبوب تر از گذشته به نظر می رسد. این روزها تولید کنندگان بیشتری نسبت به این گونه بسته بندی علاقه نشان داده اند که از مهمترین آن ها می توان به ال جی اشاره کرد که در تلویزیون های بسیار پیشرفته اش دنباله رو راه سامسونگ به شکلی تازه است.

چهار عینک موجود در این بسته طبق سنت همیشگی سامسونگ، مجهز تکنولوژی سه بعدی نوع Active است. این عینک‌ها مدلی جدید به نام SSG-5150GB هستند. واقعا از نظر کیفیت نمی‌توان تمایزی بین آن‌ها و مدل سال گذشته‌ی SSG-5100GB  قائل شد. در کل کیفیت نمایش 3D نه خیلی محسوس، ولی به صورت ملایم نسبت به مدل قبلی پیشرفت داشته است. هرچند که هنوز به علت بعضی محدودیت‌ها طراحی کلی آن در عین جذابیت کمی پیچیده است اما سامسونگ هیچ تلاشی برای بهبود ظاهر آن نداشته است.

شاید نکته ای که در ابتدا باید به آن اشاره کنیم هوشمند بودن این تلویزیون است. سامسونگ تلاش دارد تا با هاب هوشمند خود، پنج محیط توسعه داده شده و رابط‌های کاربری طراحی شده تأثیری هر چه بیش‌تر در تلویزیون‌های هوشمند داشته باشد. این هاب تمام آنچه از تماشای  تلویزیون داریم را عوض می‌کند. به شما اجازه جستجو و دسترسی به محتوای بصری قابل توجهی را می‌دهد آن هم با دسترسی سریع به پیشنهاد های بی شمار لحظه ای برای تماشا، دسترسی به برنامه های قابل استفاده در تلویزیون‌های هوشمند و در کنار آن، شما می‌توانید سریال و یا فیلم و موسیقی مورد علاقه خود را در شبکه های اجتماعی هم به اشتراک بگذارید. اگر این‌ها کافی نیست، می‌توانید هر آنچه که عکس و موسیقی و فیلم دارید را بین گوشی موبایل، کامپیوتر شخصی، لپ تاب، تبلت، دوربین عکاسی و … جا به جا کنید. این که بتوانید با تلویزیون خود از وضعیت آب و هوا با خبر شوید و یا صبح در کنار اخبار صبحگاهی، ترافیک تهران را چک کنید قابلیت کار آمدی است و روز به روز به تعداد نرم افزار های قابل استفاده به زبان فارسی اضافه می‌شود. شما از طریق اینترنت Wi-Fi و یا به وسیله کابل LAN می‌توانید تلویزیون خود را به اینترنت وصل کنید و از امکانات هوشمند آن لذت ببرید. هر چند که وجود فناوری انحصاری AllShare در آن به شما کمک می‌کند تا به سادگی با اتصال سایر لوازمی که در پیش گفته شد محتوای مورد نیاز خود را در تلویزیون استفاده کنید.

تصویر

این بار نیز سامسونگ تلاش کرده تا در نسل هوشمند تازه خود، کیفیت تصویر بهتری داشته باشد و می‌توان گفت در اولین برخورد شما را نسبت به این نکته امیدوار می‌کند. نور دهی در این تلویزیون از کناره‌هاست. رنگ سیاه که یکی از مهم‌ترین عوامل تعیین کننده کنتراست تصویری است در این صفحه نمایش قابل قبول است و یکی از محصولات فوق العاده تازه وارد بازار است که با فناوری نور دهی از کناره ها طراحی و تولید شده است. قابلیت دیگری که در این تلویزیون قابل توجه است وجود یک پردازنده دو هسته ایست که در پردازش‌های شبکه هوشمند سامسونگ ایفای نقش می‌کند و همین‌طور عملکرد سریع‌تر تلویزیون را در پی دارد. می‌توان فارغ از سرعت پردازش هوشمند و یا عملکرد های دستوری این تلویزیون سامسونگ از آن انتظار پخش تصاویر سریع را نیز داشت، یکی از بهترین نمونه های این تصاویر سریع را می‌توان تصاویر ورزشی دانست که در آن سرعت حرکت زیاد است و یکی از معیار های سنجش تلویزیون‌ها است. این تلویزیون Full HD است و توانایی پخش تصاویر سه بعدی را نیز دارا است. به وسیله دو عینک ارائه شده به همراه این محصول قادرید به تماشای فیلم‌های سه بعدی بنشینید. هرچند که وجود فناوری میکرو دیمینگ نیز کمک شایانی به بهبود تصویر می‌کند. علاوه بر تنظیمات عادی که معمولا در تلویزیون‌های میان رده وجود دارد شما می‌توانید به تنظیمات پیش رفته تری نیز دست پیدا خواهید کرد. تنظیمات پیشرفته تر شامل وایت بالانس، گاما، تنظیمات رنگ مشکی و Auto Motion می‌شوند. در تست انجام شده‌ی تلویزیون با کیلومتر Klein 10، نرم افزار CalMan 5، پس از یک کالیبراسیون ساده، نتایج خوبی بدست آمد. عمق رنگ مشکی این تلویزیون نسبت به سال گذشته بیشتر است، شما سرعت فریم سازی بالاتری را در این تلویزیون مشاهده خواهید کرد و در زمان نمایش تصاویر تیره مشاهده رنگی به جز سیاه به مراتب کمتر از سال گذشته است.

بر خلاف مدل مشابه سال گذشته بیشینه روشنایی سامسونگ به مراتب بهبود پیدا کرده است. نسبت کنتراست ارائه شده نیز فاصله بیشتری با سال گذشته دارد و تمام این ها نشان دهنده تلاش سامسونگ برای رسیدن به جایگاهی بهتر در ارائه تلویزیون های خانگی است. کیفیت رنگ‌ها هم، خیلی خوب و نه شگفت آور هستند.رنگ‌های قرمز، سبز و آبی نسبتا نزدیک به نقطه‌ی آرمانی خود هستند. ولی مقداری غلیظ هستند و در نهایت می توان گفت که تمامی تلویزین های تولید شده توسط کمپانی های مختلف به کالیبراسیون احتیاج پیدا خواهند کرد.در کل می توان گفت رنگ ها از اشباع خوبی برخوردارند و می توانید انتظارات بیشتری از این تلویزیون داشته باشید.
صدای تولید شده با توان 20 وات کاملا نسبت به اندازه تلویزیون مناسب است و شما را نسبت به استفاده از بلندگو مجزا کم نیاز می‌نماید. استفاده از کدگذاری صدا بر طبق DTS یکی از نقاط پررنگ صدا در این تلویزیون به حساب می آید. شما با خیال آسودی تری می توانید به تماشای فیلم های بلو ری بنشینید و لذت بیشتری را تجربه کنید.

ریموت کنترل هوشمند

 

همان طور که پیش از این در مورد ریموت کنترل جادویی سری 8 سامسونگ نوشتیم. واقعیت این است که سری هوشمند تلویزیون‌های LED سامسونگ، هیچ گاه روی ریموت کنترل واقعا خوب را به خود ندیده بودند. از ریموت کنترل زشت QWERTY  سری D8000 بگیرید تا ریموت کنترل لمسی نه چندان پاسخ گوی  ES8000  و پس از آن یکی از ریموت کنترل‌های هوشمند و خوش ساخت سامسونگ برای سری F8000 اما این بار سامسونگ بعد از ساخت ریموت کنترل نسبتا موفق خود که در سری‌های هوشمند ارائه شد دست به تغییری بزرگ زده است. این کمپانی با توجه به ارزش خاصی که رقبا برای طراحی قائل بودند دست به تغییر زد و ریموت کنترلی که در آن به شدت روح تازه ای از طراحی می‌تپد را روانه بازار کرده است.
بر روی H6490 ریموت کنترلی کاملا نوین را همراه کرده است. ریموت کنترلی مجهز به تاچ پد، که علی رغم همچنان بعضی ایرادهایی که می‌توان از آن گرفت، به نظر بهترین ریموتی است که تا به حال همراه یک تلویزیون هوشمند دیده‌ایم. نمی‌خواهیم طرفداری کنیم، ولی به نظرمان می‌رسد که اگر کمپانی اپل قرار بود تلویزیونی طراحی کند، از همان نخست با خودش بر روی یک طرح خوب از ریموت کنترل کنار می‌آمد تا مانند سامسونگ از این شاخه به آن شاخه نپرد.
ریموت کنترل جدید زیبا و خوش دست  است. جالب، با تاچ پدی کوچک که دکمه های به نسبت‌های مختلف اندازه در بالا و پایین آن قرار گرفته‌اند. پاسخ گویی آن واقعا عالی ست و حرکت در منوها با آن خیلی نرم صورت می‌گیرد. برای کلیک کردن، باید خود تاچ پد را فشار دهید تا مانند یک دکمه عمل کند. با این حال اگر کلیک لمسی وجود داشت هم خوب بود. در کل عملکرد آن نسبت به ریموت کنترل مدل پیشین خیلی بهتر شده است. سامسونگ به این نتیجه رسیده است که نبود بعضی دکمه ها نقطه ضعف بزرگی برای این ریموت کنترل هوشمند محسوب می‌شود در نتیجه شما گزینه های تازه ای را می‌بینید که در مدل پیشین وجود نداشت و از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به دکمه ای مستقیم برای دسترسی به صفحه نمایش اصلی اشاره کرد و چهار دکمه کنترل گر که فرامین اصلی را برای پخش فیلم و موسیقی در اختیار کاربر قرار می‌دهد.
اما این ریموت کنترل هم به نظر نقاط ضعفی دارد. دکمه‌هایی که روی آن قرار گرفته‌اند خیلی عملکرد خوبی دارند و با نور پس زمینه روشن می‌شوند. با این حال به نظر می‌رسد که از تعداد آن‌ها خیلی کاسته شده و جای بعضی دکمه ها را خالی می‌دانیم. این باعث می‌شود که از سهولت کار کردن با آن کاسته گردد. برای مثال برای دسترسی به اعداد، باید نخست دکمه‌ی More را بفشرید و سپس وقتی صفحه کلید عددی بر روی تلویزیون ظاهر شد، با استفاده از عمل Swipe مرتب بر روی اعداد مختلف بروید و کلیک کنید. بیشتر ریموت های قدیمی‌تر صفحه کلید عددی را بر روی خود داشتند. بسته به اینکه چقدر استفاده از آن‌ها به کارتان می‌آمده، می‌توانید دل‌تنگشان شوید. هرچند که وجود یک ریموت کنترل معمولی در کنار آن معقول به نظر می‌رسید اما به نظر سامسونگ زیاد با ما هم عقیده نبوده و شما با خرید این تلویزیون تنها یک ریموت کنترل هوشمند در یافت می‌کنید.

جمع بندی

در کل می‌توان گفت که این محصول به عنوان یکی از تازه ترین تلویزیون های سامسونگ در کشور ما، در کنار قیمت مناسب و کیفیت تصویر قابل قبول انتخابی دوست داشتنی و دارای قابلیت‌های متعدد است که تلویزیون شما را به وسیله هاب هوشمند خود تبدیل به ابزاری کامل برای انتخاب و دسترسی به محتوای دیجیتال کرده است که در اینترنت و یا در شبکه خانگی شما با چند تنظیم ساده در دسترس خواهد بود. هرچند که چند نقطه ضعف دارد و بیشینه روشنایی نمایشگر آن کمی کم است و شاید به عادت سامسونگ غلظت رنگ ها بیش از حد عادی است اما کیفیت تصویر به نمایش در آمده جذاب است و همچنین وجود جدید ترین ریموت کنترل هوشمند سامسونگ سبب می شود تا این تلویزیون به انتخابی بالقوی بدل شود.

مزایا:
استفاه از تازه ترین ریموت کنترل هوشمند سامسونگ
دارای تصویری شفاف و زنده
دارای درگاه های ارتباطی با سیم و بدون سیم متنوع
0

مهمان (1393/6/10) :

خوبی این دستگاه اینه که با قیمت مناسب فناوری ها و تکنولوژی های بسیار کاربردی را در خود جای داده است. این دستگاه دوربین داخلی هم دارد که با تکان دادن دست و صدا می توانید صدا را کم و زیاد کنید کانال ها را عوض کنید بدون نیاز به کنترل! راستش من 1 هفتس دنبال یک تلویزیون خوبم با سایز بالای 46 اینچ تا این یکی رو دیدم تصمیم گرفتم بخرمش.
گرچه سایت دیجیکالا با مقایسه این محصول و la86000 42 inch که قیمت هایشان هم زیاد تفاوت ندارد صحت خرید ان تلویزیون را بیشتر دانسته است ولی من با چند مغازه دار صحبت کردم و ان ها به من گفتن بزرگی تلویزیون خیلی مهم است و من پرسیدم که داشتن پورت هایی RS-232C و ورودی pc چیزهای مهمی هستند و اونم با قاطعیت جواب داد نه و گفت تلویزیون های سامسونگ برای خانواده مناسب ترند و کیفیت بیشتری دارند.
0

میثم عطازاده (1393/6/10) :

به نظر من حرف نداره
0

مهمان (1393/6/7) :

سلام من این تلوزیون رو دیروز خریدم کیفیت تصویر فوق العاده هست امکاناتش هم با توجه به قیمت خوبه پیشنهاد میکنم اگه تو این رنج قیمتی خواستید خرید کنید حتما یکی از گزینه هاتون باشه
0

ebi ss (1393/5/13) :

سلام. از دوستانی که این مدل رو دارن و یا کارشناسان زحمتکش دیجی کالا خواهش میکنم webcam روش تست کنک. چون میدونم که webcam ساپورت میکنه ولی نمیدونم که حتما باید وبکم سامسونگ تهیه کرد که قیمت بالایی داره یا مارک های دیگه هم ساپورت میکنه. خیلی ممنون
20

مسعود اصغرپور (1393/3/29) :

اگر تلویزیونی هوشمند با قیمتی منایب می خواهید گزینه ی مناسبی است.به هر حال دست منتاژ کنندگان وطنی درد نکنه……..اما نقد این تلویزیون از لحاظ ظاهری زیباست پایه های کروم گردان هستند . حاشیه تلویزیون باریک و به اندازه یک بند انگشت است فقط کمی انعکاس نور در برابر منایع منیر مثل لامپ سقفی دارد. از لحاظ کیفیت تصویر دو بعدی خوب است و رنگ مشکی را عالی پخش می کند ولی روشنایی صفحه اش از حدی بیشتر نمی شود.کیفیت صدایش بالا است ولی برای بعضی از محیط های شلوغ و بزرگ کم می اورد.گیرنده دیجیتال داخلیش قوی است و می توانید ترتیب کانال ها را ویرایش نمایید.قدرت دریافت وای فایش خوب است مثلا با اینکه مودمم در پیت است باز به راحتی ارتباط برقرار می کند.مرور گرش خوب است فقط در هنگام مرور دو تب همزمان را باز نگه می دارد و چیزی از اینترنت نمی توانید دانلود کنید.قابلیت ضبط برنامه ها بر روی فلش را دارد ولی هر فلشی رویش قرار گیرد فرمت می کند. سپس اماده ی ضبط است.تقریبا تمام فرمت های ویدیویی را پخشم کند حتی mkv vob ……..ودر پخش صدای شان مشکلی ندارد ولی زیر نویس فارسی را فقط از srt می گیرد.کنترلش بر عکس تعریف دیجی کالا نسبت به مدلهی قبلی مثل f6450 کم می اورد چون محدوده ی تاچ پدش کوچک است هرچند بردش با بهره گیری توام از بلوتث و اینفرا رد عالیست .شارژ باتری ها ماهانه خالی می شود و نیاز به باتری قابل شارژ دارید. مارک انرژیزر توصیه می شود. اگر دیدید کنترل تان برخی از دکمه هایش مثل دکمه پاور خوب کار نمی کند نترسید مشکل از اتمام شارژ باتریست.نرم افزار های ابتدایی که روی تی وی نصب است بعد از اپدیت شدن حذف شده و نرم افزار های ایرانی جالبی جایگزینش می شود. پس اگر یک روز دیدید تمام نرم افزار ها پرید هراسان نشوید بعداز یه مدتی بر می گردد البته با نرم افزارهای مجاز که اکثرا فارسی هستند.این مدت ممکن است به چند روز بیانجامد.کیفیت تصاویر سه بعدیش عالیه ولی شارژ عینک ها زود خالی میشه و باید هزینه ای را برای باتری ساعتی داخل عینک ها کنار بگذارید.در ضمن موس کامپیوتر هم به یو اس بی وصل میشه کیبورد رو تست نکردم.
خلاصه هر تلویزیونی عیب و ایراد های خاص خودش را دارد . ولی با این قیمت تلویزیون خوبی است و اگر کیفیت تصویر بهتر و تکنولوژی جانبی قدیمی تر را با پول بیشتر می پسندید پاناسونیک بگیرید. ولی اگر پول تان کمتر از سامسونگ است ال جی گزینه مناسبی است چون کیفیت تصویرش زیاد با سامسونگ تفاوت ندارد و سونی هم فقط اسم است و کیفیت تصویر عالی تیونرش بعد از یک مدتی اافت می کند………….خلاصه جهت دریافت کانال های با کیفیت صدا و سیما !…….در انتخاب برند و مارک زیاد وسواس به خرج ندهید همه مارک ها ذوق مبارک تان را مخدوش می کنند

این محصول با گارانتی 18 ماهه عرضه میگردد.

ارائه دهنده فروشگاه اینترنتی انلاین کالای بانه

اطلاعات کلی:LED – سایز 48 اینچ
مشخصات تصویر:تکنولوژی سه بعدی کیفیت تصویر Full HD
مشخصات صدا:10W + 10W
تیونر تلویزیون:DVB-T – تصویر در تصویر
ورودی ها:HDMI USB Component Composite LAN
امکانات:دارای شبکه بی‌سیم (Wi-Fi) – دارای OSD Language – بازی – دارای امکاناتی دیگر مانند: دارای پردازنده 4 هسته ای دارای قابلیت +Aynet قابل اتصال به دیوار دارای پایه با قابلیت چرخش
اطلاعات کلی
نوع LED
اندازه صفحه نمایش 48اینچ
ابعاد 108.7x63x6.3 میلیمتر
وزن 11.8 کیلوگرم
مشخصات تصویر
نوع پنل LED
تکنولوژی سه بعدی
کیفیت صفحه نمایش Full HD
رزولوشن تصویر 1080×1920
نسبت تصویر 16:9
مشخصات صدا
تعداد بلندگو 2بلندگو
توان خروجی صدا 10W + 10W
سیستم های صوتی Dolby MS10
DTS Studio Sound
تیونر تلویزیون
مشخصات تیونر دیجیتال – آنالوگ
قابلیت DVB-T
تصویر در تصویر
سیستم های رنگ Micro Dimming
ورودی ها
ورودی HDMI
تعداد ورودی HDMI 4 پورت
ورودی USB
تعداد ورودی USB 3 پورت
ورودی Component
تعداد ورودی Component 1 پورت
ورودی ویدئو Composite
تعداد وروردی ویدئو Composite 1 پورت
ورودی S-Video
ورودی PC
ورودی CI-Slot
پورت LAN
پورت RS-232C
خروجی ها
خروجی Video
خروجی Audio
خروجی هدفون
امکانات
شبکه بی‌سیم ( Wi-Fi )
OSD Language
بلوتوث
بازی
منبع تغذیه AC
امکانات دیگر دارای پردازنده 4 هسته ای
دارای قابلیت +Aynet
قابل اتصال به دیوار
دارای پایه با قابلیت چرخش
اقلام همراه تلویزیون چهار عدد عینک سه بعدی اکتیو
ریموت کنترل هوشمند
باتری ریموت کنترل
دفترچه راهنما

امتیاز شما به این محصول چقدر است؟!

( 100% ) 1 نفر

دیدگاهتان را بنویسید

برچسب ها: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
barbour pas cher barbour pas cher barbour pas cher barbour pas cher barbour pas cher golden goose saldi golden goose saldi golden goose saldi golden goose saldi golden goose saldi doudoune moncler pas cher doudoune moncler pas cher doudoune moncler pas cher doudoune moncler pas cher doudoune moncler pas cher moncler outlet online moncler outlet online moncler outlet online moncler outlet online moncler outlet online