کالای بانه

فروش آنلاین و حضوری لوازم خانگی در بانه

کالای بانه

ماشین لباسشویی سامسونگ 7 کیلویی Samsung Washing Machine WF702W2BCWQ

 ماشین لباسشویی سامسونگ 7 کیلویی Samsung Washing Machine WF702W2BCWQ

A REVOLUTION IN WASHING.

ارائه ماشین لباسشویی می شود که بیشتر از مواد شوینده لباس های شسته شده شما: ماشین لباسشویی جدید سامسونگ با فن آوری Ecobubble . در داخل یک ژنراتور حباب منحصر به فرد که حل مواد شوینده به طور کامل و تزریق با هوا برای تولید غنی، صابون فوم است. حتی در دمای خنک تر، این فوم نفوذ پارچه های سریع، تمیز کردن به طور موثر به عنوان یک چرخه استاندارد گرم است. نتیجه؟ تمیز ملایم است که موجب صرفه جویی در مصرف انرژی است.

دستیابی به موفقیت فن آوری Ecobubble froths تا مواد شوینده با هوا و آب قبل از چرخه آغاز می شود، ایجاد حباب های پاکسازی که نفوذ پارچه های سریع تر از مواد شوینده غلیظ. لباس و به طور موثر به عنوان شما را در آب گرم شستشو در آب سرد.آب سرد بر روی لباس خود را ملایم است و از آن محافظت پارچه های دافع آب.

* مطابق با IEC 60456 Ed.5/4Kg شستشو بارگذاری / سوپر سازگار با محیط زیست سرد بشویید مقابل پنبه 40 º C بدون حباب (WF906) تست شده. نتایج فردی ممکن است متفاوت باشد.

موتور اینورتر دیجیتال بدون جاروبک است، پس آن را در دمای خنک تر اجرا می شود و با استفاده از کمتر موتور مدل معمولی سامسونگ، از انرژی است. و به دلیل آن است قطعات متحرک کمتر، آن را نیز دارای طول عمر طولانی تر انتظار می رود. به همین دلیل سامسونگ می تواند موتور از نسل بعدی ماشین لباسشویی های خود را با 10 سال گارانتی عقب.

این که آیا شما در یک آپارتمان و یا یک خانه دو طبقه زندگی می کنند، دریافت بیشتر از فضای خود را. دستگاه جدید لباسشویی سامسونگ Ecobubble می آید در سه عمق 550mm، 530mm و 450mm بنابراین شما می توانید آن را به هر جایی که می خواهید نصب کنید. نصب یک در یک اتاق لباسشویی های باریک، و یا اگر چنین فضایی وجود دارد، در آشپزخانه شما.

شکل ساده از جدید الماس درام کمک می کند تا لباس های خود را بشویید آرام با حرکت در طول منحصر به فرد خط درام طراحی شده است. همچنین سوراخ خروج آب کوچک جلوگیری از پارچه های از گیر کردن و در نتیجه از آسیب دیده. حالا شما می دانید حتی لباس های ظریف خود را بیشتر در حال به آرامی با به روز رسانی درام الماس به شکل گرفته شده است.

سبک لباس ممکن است بیایند و بروند، اما با دوام بخاری سامسونگ سرامیک بدان معنی است که ماشین خود را در اطراف خواهد بود برای تمیز کردن لباس برای سال آمده است. گرم کن شیشه و سرامیک جلوگیری از کلسیم ترکیب ساخت. کلسیم ساخت تا برق بیشتری را جذب می کند و نیاز به مواد شوینده ویژه به انحلال ترکیبات کلسیم. توانایی سریع گرم از گرم کن شیشه و سرامیک افزایش بهره وری انرژی، ترجمه را به صرفه جویی در هزینه در قبض برق بعدی خود را.

سامسونگ ولت کنترل حفظ ماشین لباسشویی از سطح بالایی از شوک و ولتاژ حتی پایین تر، که محافظت عمر ماشین لباسشویی. همچنین از این فناوری برجسته به طور خودکار پس از قطع برق ری استارت برای محافظت از لباس های شما نیز هست.

 

این محصول با ضمانت یکساله عرضه میگردد.

ارائه دهنده فرئشگاه اینترنتی انلاین کالای بانه

امتیاز شما به این محصول چقدر است؟!

( 85.71% ) 7 نفر

دیدگاهتان را بنویسید

برچسب ها: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
barbour pas cher barbour pas cher barbour pas cher barbour pas cher barbour pas cher golden goose saldi golden goose saldi golden goose saldi golden goose saldi golden goose saldi doudoune moncler pas cher doudoune moncler pas cher doudoune moncler pas cher doudoune moncler pas cher doudoune moncler pas cher moncler outlet online moncler outlet online moncler outlet online moncler outlet online moncler outlet online