کالای بانه

فروش آنلاین و حضوری لوازم خانگی در بانه

کالای بانه

شیک الجی Party Hi-Fi System CM9740

شیک الجی Party Hi-Fi System CM9740

توان خارجی 2900 وات

صدای فرانهایت با قدرت 2900 وات را با سیستم صوتی شیک CM9740 را تجربه کنید.

دارای قابلیت افکت هوشمند DJ با کنترل حرکت

با پشتیبانی از Smart DJ 2.0چرخش خود را به آخرین پارتی خود با Flanger، WAH، Isolator و PAN DJ Effects و … بدهید. همچنین می توانید از طریق دو برنامه Fiestable و SongPal™ به DJ Effects دسترسی داشته باشید. یا با حرکت های ریتمیک سر خود حین اعمال افکت های DJ توسط صفحه مخصوص دوستانتان را تحت تاثیر قرار دهید. تغییر آهنگ و حجم صدا هم به آسانی صورت می گیرد  و همه این ها را می توان با شیک CM9740 انجام داد.

همچنین می توانبد لیست از اهنگ های مورد علاقه ی خود را ستاره دار کنید و به یک سیستم سفارشی تبدیل کنید.

پشتیبانی از افکت های راک ، جاز ، بم ، ساب ، حالت ورزشی و …

با استفاده از سیستم صوتی شیک CM9740 می توانید تمام حالت های یک سیستم صوتی از جمله User EQ ،Cluster1 EQ ،By Pass ،Pop ،Classic ،Rock ،Jazz ،Auto EQ ،Juke box،Football،Smart DJ،Bass Blast،MP3 OptimizerDJ Effect ،Auto DJ ،DJ Proرا به اهنگ بدهید و لذت ببرید.

پشتیبانی  از فناوری Bluetooth  و NFC

موسیقی های مورد علاقه خود را از گوشی های هوشمند به وسیله ی Bluetooth ™ و NFC به سیستم صوتی شیک CM9740 بفرستید و بدون هیچ سیمی پخش کنید .

فقط لازم است که دستگاه شما فقط از یکی از فناوری های Bluetooth ™ و NFC  پشتیبانی کند.

 

رقص نور با رنگ های گوناگون با استفاده از X-Flash

با رقص نور حرفه ایبا استفاده از X-Flashهمگام با موسیقی در حال پخش مهمانی خود را منفجر کنید. سقف و کف محل مهمانی خود را مملو از نورهای جذاب نمایید تا جو مهمانی شما به تمامی مهمانانتان سرایت کند و آن ها را به جنب و جوش وادار کنید.

 

باس قوی در حد انفجار

با تنظیم ماتریس صدا کیفیت پویا و صدای عمیق باس از طریق LGS را تجربه کنید و مهمانی را منفجر کنید

 

دارای 2 پورت USB

لیست پخش گوشی خود را با استفاده از اتصال کابل USB  برروی سیستم خانگی شیک CM9740 پخش کنید و این در حالی است که همزمان می تواند شارژ شود

 

ارائه دهنده فروشگاه اینترنتی انلاین کالای بانه

این محصول با ضمانت 18ماهه ارائه می گردد

امتیاز شما به این محصول چقدر است؟!

امتیاز شما به این محصول

دیدگاهتان را بنویسید

برچسب ها: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
barbour pas cher barbour pas cher barbour pas cher barbour pas cher barbour pas cher golden goose saldi golden goose saldi golden goose saldi golden goose saldi golden goose saldi doudoune moncler pas cher doudoune moncler pas cher doudoune moncler pas cher doudoune moncler pas cher doudoune moncler pas cher moncler outlet online moncler outlet online moncler outlet online moncler outlet online moncler outlet online