کالای بانه

فروش آنلاین و حضوری لوازم خانگی در بانه

کالای بانه

تلویزیون سه بعدی اسمارت الترا اچ دی سامسونگ LED 3D SMART4k SUHD SAMSUNG 55JS8000

تلویزیون سه بعدی اسمارت الترا اچ دی سامسونگ LED 3D SMART4k SUHD SAMSUNG 55JS8000

تصویر هیجان‌انگیز، تعامل بی‌وقفه، طراحی شیک

سامسونگ یکی از تولیدات خارق العاده خود را وارد بازار کرد مدل 55JS8000  شما را معجوب خود خواهد کرد تماشای UHD یعنی قابلیت تماشای تمامی جزئیات ظریف روی تصویر با شفافیتی بیش از پیش. تلویزیون UHD سامسونگ 55JS8000 وضوحی چهار برابر وضوح FHD را همراه با رنگهایی دقیق و واقعی ارائه می‌دهد. از تصویری لذت ببرید که برای داشتن شفافیت و جزئیاتی بیش از آنچه تاکنون دیده‌اید بهینه‌سازی شده است.
در سامسونگ JS8000با رنگ نانو کریستال طیف بسیار گسترده‌تری از رنگهای زنده و شفاف را مشاهده کنید که بهبود یافته‌اند تا کاملاً واقعی به نظر برسند. این رنگها چیزی فرای حس بینایی شما را برمی‌انگیزد تا تجربه‌ای کاملاً حسی را برایتان ایجاد کند، به طوری که همه آنچه می‌بینید واقعی به نظر می‌رسد.
علاوه بر این به کمک الگوریتم منحصر بفرد تصویرپردازی مجدد سامسونگ، منبع ویدئوی محتوای غیر SUHD تحلیل و پردازش می‌شود تا نحوه نمایش محتوا تا جایی که ممکن است به مقصود سازنده آن نزدیک باشد.

تلویزیون JS8980 سامسونگ دارای طرح کنگره ای زیبایی است که پشت صفحه نمایش پیچیده شده است. این ویژگی باعث شده که ظاهر مینیمال و زیبایی بدنه فلزی باریک و شیک تلویزیون جلوه‌ای بهتر بگیرد. این تلویزیون را پایه‌ای شیک و در عین حال ظریف از نوع T شکل کمانی بالا نگه می‌دارد که حس معلق‌بودن ایجاد می‌کند و باعث تشدید احساس غرق شدن شما در تصویر می‌شود.

 

ویژگی های کلیدی
– رنگ نانو کریستال (نمایش رنگ با جزئیات بیشتر)
– پردازشگر SUHD (موتور تصویر پرداز)
– قابلیت Peak Illuminator Proبیشترین میزان روشنایی(شاخص کیفیت تصویر)
– رنگ مشکی عمیق فناوری Precision Black با بهینه‌سازی انتشار نور یاعث تقویت کنتراست
– طراحی کنگره ای پشت تلویزیون ظاهر مینیمال و زیبایی بدنه فلزی باریک و شیک با جلوه‌ای بی نظیر
– قابلیت «ارتقادهنده کنتراست» سامسونگ
– وضوح 4 برابر FHD
– تلویزیونی هوشمندتر که شما را بلافاصله به محتوای مورد نظرتان می‌برد
– به آسانی از محتوای تلویزیون هوشمند خود و ویژگی‌های آن نهایت لذت را ببرید
– همگام‌سازی کامل بین تلویزیون و دستگاه‌های همراه شما
– تلویزیون شما برنامه روزانه‌تان را هر روز صبح نمایش دهد
– تلویزیون دارای برنامه‌های هوشمندی است که زندگی را در خانه جذابتر و مملو از تجارب عالی
– قابلیت ارتقاء کیفیت تصویر به UHD باعث افزایش کیفیت تمام محتواهای ورودی میشود.
– حس واقعی غوطه وری در تصویر با فناوری سه‌بعدی Full HD سامسونگ
– با ورودی‌های رابط چندرسانه‌ای با کیفیت بالا (HDMI)
– با قابلیت ConnectShare Movie، کافی است حافظه USB یا هارد دیسک را به تلویزیون متصل کنید
– دسترسی به اینترنت بدون نیاز به سیم

بیشترین میزان روشنایی
قابلیت Peak Illuminator Proبیشترین میزان روشنایی(Peak Illuminator Pro )با تقویت نورهای پس‌زمینه LED در نقاط روشن تصویر، روشنایی را بالا می‌برد. با داشتن شاخص کیفیت تصویری که دو برابر شاخص کیفیت تصویر نوردهنده اوج است، میزان روشنایی اوج باز هم بالاتر می‌رود. به همین دلیل لحظاتی که در آن نورهایی در نقاط تاریک ظاهر می‌شوند رؤیایی‌تر هستند، مانند چراغ‌های خیابان که منظره‌ای از شهر را نورانی می‌کند.

رنگ نانو کریستال
طیف بسیار گسترده‌تری از رنگهای زنده و شفاف را مشاهده کنید که بهبود یافته‌اند تا کاملاً واقعی به نظر برسند. این رنگها چیزی فرای حس بینایی شما را برمی‌انگیزد تا تجربه‌ای کاملاً حسی را برایتان ایجاد کند، به طوری که همه آنچه می‌بینید واقعی به نظر می‌رسد. پنل نور پس‌زمینه با استفاده از فناوری نوین نانو کریستال، نوری درخشان را ساطع می‌کند و باعث به وجود آمدن رنگهایی فوق‌العاده غنی و دقیق می‌شود. طیفی وسیع و متنوعی از رنگها را درکنار عمیق ترین رنگ مشکی و خالص‌ترین رنگ سفید تجربه کنید که به شکلی جادویی به تصاویر حیات می بخشند. خود را برای شناخت کامل SUHD جدید سامسونگ آماده کنید؛ تلویزیونی که برای برانگیختن حواس سمعی و بصری شما طراحی شده است.

پردازشگر SUHD
به کمک الگوریتم منحصر بفرد تصویرپردازی مجدد سامسونگ، منبع ویدئوی محتوای غیر SUHD تحلیل و پردازش می‌شود تا نحوه نمایش محتوا تا جایی که ممکن است به مقصود سازنده آن نزدیک باشد.

رنگ مشکی عمیق
فناوری Precision Black با بهینه‌سازی انتشار نور، کنتراست را تقویت می‌کند و باعث می‌شود هر تصویری که می‌بینید شفاف‌تر و هیجان‌انگیزتر باشد. با داشتن شاخص کیفیت تصویری که دو برابر مدل‌های قبلی سامسونگ است، پرده پررنگ‌تری از رنگ مشکی و خالص‌تری از رنگ سفید خواهید داشت که کیفیت بالاتری دارند.

طراحی کنگره ای پشت تلویزیون
تلویزیون JS8000 سامسونگ دارای طرح کنگره ای زیبایی است که پشت صفحه نمایش پیچیده شده است. این ویژگی باعث شده که ظاهر مینیمال و زیبایی بدنه فلزی باریک و شیک تلویزیون جلوه‌ای بهتر بگیرد. این تلویزیون را پایه‌ای شیک و در عین حال ظریف از نوع T شکل کمانی بالا نگه می‌دارد که حس معلق‌بودن ایجاد می‌کند و باعث تشدید احساس غرق شدن شما در تصویر می‌شود.

ارتقادهنده کنتراست
با قابلیت «ارتقادهنده کنتراست» سامسونگ، تصاویر تخت جان می‌گیرند. تلویزیون شما میزان ارتقای کنتراست را هوشمندانه با مقادیر مختلف روی نواحی و اشیاء مختلف تصویر اعمال می‌کند تا جلوه شبه‌ سه‌بعدی شگرفی ایجاد نماید. این واقعی‌ترین تجربه بصری ممکن بر روی یک تلویزیون صفحه تخت است.

وضوح 4 برابر FHD
تماشای UHD یعنی قابلیت تماشای تمامی جزئیات ظریف روی تصویر با شفافیتی بیش از پیش. تلویزیون UHD سامسونگ وضوحی چهار برابر وضوح FHD را همراه با رنگهایی دقیق و واقعی ارائه می‌دهد. از تصویری لذت ببرید که برای داشتن شفافیت و جزئیاتی بیش از آنچه تاکنون دیده‌اید بهینه‌سازی شده است.

تلویزیونی هوشمندتر که شما را بلافاصله به محتوای مورد نظرتان می‌برد.
منوی سیستم عامل تایزن در پایین صفحه نمایش تعبیه شده است تا به هنگام کار با آن همچنان بتوانید از تماشای برنامه موردعلاقه خود لذت ببرید. نوار منوی جذاب تلویزیون هوشمند سامسونگ امکان دسترسی سریعتر، روانتر و حقیقتاً ساده‌تری را به کل محتوای مورد علاقه‌تان فراهم می‌کند. برای جستجوی محتوای مورد نظرتان نیازی به کلنجار رفتن با گزینه‌ها نیست—تلویزیون پیشینه محتوای شما را به خاطر می‌سپارد، و پراستفاده‌ترین محتواها را درست در جلوی چشمان شما و در نوار منو قرار می‌دهد. بنابراین، یافتن محتوای مورد علاقه‌تان آسان‌تر از همیشه است. حتی می‌توانید انواع جدیدی از محتوای جذاب را جستجو کنید، چرا که تلویزیون هوشمند سامسونگ پیوسته محتوای ویژه و جدید را پیشنهاد می‌دهد که می‌تواند برای شما جذاب باشد. بی نقص ترین تجربه کار با یک تلویزیون هوشمند را داشته باشید.

حال می‌توانید به آسانی از محتوای تلویزیون هوشمند خود و ویژگی‌های آن نهایت لذت را ببرید
با آن دفترچه راهنماهای خسته‌کننده خداحافظی کنید و با تلویزیون هوشمندی آسان‌تر و ساده‌تر آشنا شوید که شما را مستقیماً به اعماق محتوا می‌کشاند. تلویزیونی سریع، قوی، هیجان‌انگیز، و از همه مهمتر، با کاربری آسان. تمامی محتوای مورد علاقه‌تان در یک اسمارت هاب (Smart Hub) فوق‌العاده ساده در دسترس شماست؛ اسمارت هابی که به لطف 8 پردازشگر به کاررفته تلویزیون سامسونگ سرعتی باورنکردنی دارد. در یک آن روشن می‌شود، و به شما این امکان را می‌دهد که به سرعت بین محتوا حرکت کنید؛ همچنین آخرین محتوایی که تماشا ‌کرده‌اید را به خاطر می‌سپارد تا بتوانید بازپخشی فوق سریع داشته باشید. با وجود چنین قدرتی، اکنون می‌توانید چندکار را به آسانی به طور همزمان انجام دهید، و بدون خارج شدن از برنامه‌ای که در حال تماشای آن هستید، محتوا یا اطلاعات را جستجو کنید. اکنون تجربه شما از تلویزیون هوشمند تا حد زیادی بهتر شده است.

حال می‌توانید به آسانی از محتوای تلویزیون هوشمند خود و ویژگی‌های آن نهایت لذت را ببرید
با آن دفترچه راهنماهای خسته‌کننده خداحافظی کنید و با تلویزیون هوشمندی آسان‌تر و ساده‌تر آشنا شوید که شما را مستقیماً به اعماق محتوا می‌کشاند. تلویزیونی سریع، قوی، هیجان‌انگیز، و از همه مهمتر، با کاربری آسان. تمامی محتوای مورد علاقه‌تان در یک اسمارت هاب (Smart Hub) فوق‌العاده ساده در دسترس شماست؛ اسمارت هابی که به لطف 8 پردازشگر به کاررفته تلویزیون سامسونگ سرعتی باورنکردنی دارد. در یک آن روشن می‌شود، و به شما این امکان را می‌دهد که به سرعت بین محتوا حرکت کنید؛ همچنین آخرین محتوایی که تماشا ‌کرده‌اید را به خاطر می‌سپارد تا بتوانید بازپخشی فوق سریع داشته باشید. با وجود چنین قدرتی، اکنون می‌توانید چندکار را به آسانی به طور همزمان انجام دهید، و بدون خارج شدن از برنامه‌ای که در حال تماشای آن هستید، محتوا یا اطلاعات را جستجو کنید. اکنون تجربه شما از تلویزیون هوشمند تا حد زیادی بهتر شده است.

تلویزیون شما برنامه روزانه‌تان را هر روز صبح نمایش دهد
آیا هر روز صبح گوشی هوشمند خود را در دست می‌گیرید تا ساعت و برنامه کاری خود را بررسی کنید، و سپس تلویزیون را روشن می‌کنید تا هواشناسی و اخبار را ببینید؟ اکنون می‌توانید روز خود را با یک برنامه روزانه شخصی بر روی تلویزیون سامسونگ خود شروع کنید که همه موارد فوق را ، آن هم روی صفحه نمایشی بزرگ ارائه میکند. تلویزیون سامسونگ با دریافت سیگنال از ساعت زنگدار که روی گوشی هوشمند خود تنظیم کرده‌اید به طور خودکار روشن می‌شود و تمامی اطلاعاتی که برای شروع یک روز خوب نیاز دارید را ارائه می‌دهد. جلسه؟ نیاز به چتر؟ سالگرد؟ همه موارد را از روی اطلاعات نمایش داده شده بررسی کنید.

محتوایی که مناسب سبک زندگی شما است
تلویزیون هوشمند سامسونگ به گونه‌ای طراحی شده است که خواسته واقعی شما را تأمین کند و با سبک زندگی شما مطابقت داشته باشد؛ این تلویزیون دارای برنامه‌های هوشمندی است که زندگی را در خانه جذابتر و مملو از تجارب عالی می‌کند. آشپزها عاشق برنامه آشپزی خواهند شد، و طرفداران ورزش از برنامه جدید و پویای ورزشی لذت خواهند برد. همچنین برای کسانی که می‌خواهند تناسب اندام خود را حفظ کنند یک برنامه تناسب اندام دارد، و یک برنامه آموزش هنر که برای کودکان عالی است. این تلویزیون دارای یک برنامه نوین بازی است که دوست‌داران بازی آن را تحسین خواهند کرد؛ برنامه‌ای شامل طیف گسترده‌ای از عناوین است که امکان تطبیق آسان با گوشی هوشمند یا کنترلر پوشیدنی به عنوان دسته کنترل را دارد. این تنها شروعی از محتواها و خدمات سفارشی و شگفت‌انگیز است که می‌توانید انتظار آن را داشته باشید.

قابلیت ارتقاء کیفیت تصویر به UHD باعث افزایش کیفیت تمام محتواهای ورودی میشود.
به لطف پردازشگر تصویر UHD سامسونگ، می‌توانید از انواع محتوا با کیفیتی نزدیک به کیفیت تصویر UHD لذت ببرید، حتی اگر منبع محتوای شما UHD نباشد. فناوری ابتکاری 4 مرحله‌ای سامسونگ با نام <<قابلیت ارتقاء کیفیت تصویر>> کیفیت برنامه‌های تلویزیونی و فیلمها و همچنین هر ویدئوی دلخواه و غیره را بالا می‌برد. بدین معنی که نه تنها منابع UHD را با وضوح فوق‌العاده شفاف 4K تولید می‌کند، بلکه محتوای دارای وضوح پایین را به سطحی از کیفیت تبدیل می‌کند که تقریباً نزدیک به UHD است.

حس واقعی غوطه وری در تصویر با فناوری سه‌بعدی Full HD سامسونگ
آماده تماشای یک سرگرمی به شیوه‌ای کاملاً جدید باشید. با فناوری سه‌بعدی Full HD پیشرفته سامسونگ، می‌توانید فیلم‌های سه‌بعدی و برنامه‌های تلویزیونی را با وضوح Full HD خیره‌کننده مشاهده کنید. این فناوری همچنین کیفیت تصویر سه‌بعدی را بهبود می‌بخشد و تصاویر سایه‌دار را حذف می‌کند تا تجربه بصری واضح‌تر و سه‌بعدی‌تری برای شما فراهم کند. با وجود چنین درجه‌ای از حس واقعی، مطمئناً هرگز چنین تجربه‌ای از تصویر سه‌بعدی نداشته‌اید.


دسترسی به اینترنت بدون نیاز به سیم
با استفاده از Wi-Fi داخلی، قابلیت‌های اتصال تلویزیون خود را بهبود بخشید، بدون آنکه نیازی به افزودن دستگاه‌های اضافی باشد و بدون اینکه طراحی جذاب تلویزیون شما برهم بخورد.

مشخصات و اطلاعات بیشتر تلویزیون 55JS8000

 • سری    8

نمایشگر

 •     سایز نمایشگر    55″
 •     وضوح  ‎3,840 x 2,160
 •     Ultra Clear Panel  Ultra Clear Pro

تصویر

 • موتور تصویر :   موتور تصویرپرداز SUHD
 • سرعت حرکت شفاف  : 1200
 • نرخ تجدید صفحه  200HZ
 • نسبت کنتراست پویا مگا کنتراست
 •  Micro Dimming  UHD Dimming (تعدیل نور UHD)
 •  Precision Black (Local Dimming)  Precision Black (دقیق‌سازی سیاه)
 •   رنگ نانو کریستال دارد
 •     PurColor  دارد
 •     Contrast Enhancer دارد
 •     Auto Motion Plus دارد
 •     حالت فیلم دارد
 •    پشتیبانی از حالت طبیعی دارد
 •    Peak Illuminator :: Peak Illuminator Pro (نوردهنده اوج)

صدا

 • دالبی دیجیتال پلاس  دارد
 • صدای مجازی  DTS Studio Sound
 •  DTS Codec :  DTS Premium Sound 5.1
 • صدای سه بعدی دارد
 • خروجی صدا  40 وات (چپ: 10وات، راست: 10وات، ووفر: 10وات*2)
 • نوع بلندگو     2.2CH ‎(Front Firing)‎
 • ووفر   (ووفر دوگانه)
 •  HD Audio دارد
 •  Wallmount Sound Mode دارد
 •  Multiroom Link  دارد
 •  TV SoundConnect  دارد

تلویزیون هوشمند

 • تلویزیون هوشمند سامسونگ
 • برنامه ها  دارد
 • Multi-Link Screen دارد
 • Connected EPG دارد

تعامل هوشمند

 • کنترل صوتی دارد
 • تشخیص چهره آماده
 • کنترل حرکتی   آماده

همگرایی

 •   TV to Mobile – Mirroring  دارد
 •   Mobile to TV – Mirroring, DLNA  دارد
 •  Samsung SMART View  دارد
 •  Wireless TV On – Samsung WOL دارد
 •   Notification – BLE   دارد
 •  Briefing On TV دارد
 •  WiFi Direct  دارد

Tuner/رادیو و تلویزیون

 • رادیو و تلویزیون دیجیتال   DVB-T ‎(T2 Ready)‎
 • Analog تیونر  دارد
 • MHEG 5:MHP / MHEG / HbbTV / ACAP / GINGA / OHTV

اتصالات

 • HDMI   عدد 4
 • USB  عدد 3
 •  رابط اتصال اترنت     1 (پایین)
 •  ورودی ویدیو کامپوزیت     1
 •  ورودی ویدیو کامپوننت   1
 • ورودی اتصال RF     1 (پایین)
 • ورودی صوتی آنالوگ      (1 عقب )
 •  خروجی صوتی دیجیتال     1 (پایین)
 •  خروجی صدا     1
 •  RF In (Terrestrial / Cable input)  1/1(استفاده متداول برای پخش زمینی)/
 •  MHL  دارد
 •   HDMI 3D Auto Settingدارد  HDMI A / Return Ch. Support دارد
 •   Wireless LAN Built-in ::  802.11ac
 •   Anynet+ (HDMI-CEC) دارد

طراحی

 • طرح   صفحه تخت چین‌دار
 • نوع پایه  VNB
 •  فوق باریک
 • رنگ قاب  نقره‌ای
 •  نوع ایستاده  پایه باریک T شکل

ویژگی های دیگر

 • سه بعدی سامسونگ دارد
 • مبدل سه بعدی  دارد
 • راه اندازی سریع  دارد
 • پردازشگر چهارهسته‌ای
 • Accessibility  بزرگ‌نمایی/کنتراست بالا
 •   One Connect (Jack) مینی
 • نمایش شفاف دیجیتالی دارد
 • جستجوی خودکار کانال دارد
 •     Auto Power Off  دارد
 •     BD Wise Plus    دارد
 •     Caption (Subtitle)  دارد
 •     Connect Share™ (HDD) دارد
 •     ConnectShare™ (USB 2.0) دارد
 •    حالت ورزشی پیشرفته
 •     Embeded POP دارد
 •   راهنمای تلویزیون بر روی صفحه نمایش= EPG  دارد
 •     Extended PVR دارد
 •    حالت بازی دارد
 •     OSD Language   زبانهای محلی
 •      تصویر در تصویر  دارد
 •      BT HID Built-in  دارد
 •      USB HID Support دار
 •      تلتکست  دارد
 •     Time Shift  دارد
 •      Analog Clean View   دارد
 •     Ultra Clean View  دارد

ویژگی زیست محیطی

 •     Eco SenSOR  دارد
 •      مقدار جیوه  0.0 mg
 •     وجود سرب  دارد

برق

 •     منبع تغذیه:  AC100-240V 50/60Hz
 •     حداکثر مصرف برق  223 W
 •     مصرف برق (حالت آماده‌به‌کار)   0.4 W
 •    مصرف برق    106 W
 •    نسبت اوج درخشندگی  68 %
 •     مصرف سالانه برق (استاندارد اتحادیه اروپا، کیلووات‌ساعت)  N/A/155kWh

ابعاد

ابعاد بسته بندی  1425 * 810 * 158 mm
ابعاد دستگاه با پا یه:  1252.2 * 761.5 * 232.0 mm
ابعاد دستگاه بدون پایه     1252.2 * 712.9 * 29.9 mm

وزن

 •     وزن بسته‌بندی  26.1 kg
 •     وزن دستگاه با پایه  :  21.3 kg
 •     وزن دستگاه بدون پایه : 19.0 kg

لوازم جانبی

 •     3D Active Glasses (Included)””  2ea
 •     Remote Controller Model  کنترل هوشمند
 •     Batteries (for Remote Control)  دارد
 •     Samsung Smart Touch Control (Included) دارد
 •     Ultra Slim Wall Mount Supported دارد
 •     Mini Wall Mount Supported  دارد
 •     Vesa Wall Mount Supported  دارد
 •     Composite to Scart Gender (Included) دارد
 •     User Manual دارد
 •     E-Manual  دارد
 •     Power Cable  دارد-55تس8000-55جی اس 8000-سشئسعدل-JG,DCD,K FHI-
 •     Slim Gender Cable  دارد

ارائه دهنده فروشگاه اینترنتی انلاین کالای بانه

این محصول با ضمانت 18 ماهه ارائه می گردد

 

مشخصات
ارایه دهنده: فروشگاه اینترنتی کالای بانه
برند: سامسونگ/SAMSUNG
مدل: 55JS8000
نوع تلویزیون: تلویزیون سه بعدی الترا اچ دی هوشمند سامسونگ
کشور سازنده: قطعات کره مونتاژ مصر

امتیاز شما به این محصول چقدر است؟!

امتیاز شما به این محصول

دیدگاهتان را بنویسید

برچسب ها: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
barbour pas cher barbour pas cher barbour pas cher barbour pas cher barbour pas cher golden goose saldi golden goose saldi golden goose saldi golden goose saldi golden goose saldi doudoune moncler pas cher doudoune moncler pas cher doudoune moncler pas cher doudoune moncler pas cher doudoune moncler pas cher moncler outlet online moncler outlet online moncler outlet online moncler outlet online moncler outlet online